Varázslatos éjszaka

Szerző: kevi     Témakör: Aktuális

„Varázslatos éjszaka” címmel hirdettük meg a 2016. július 2-án megrendezett, Szent-Iván naphoz kapcsolódó programunkat.
Először a jeles dátumhoz fűződő népszokásokról hallhattunk, majd páfrányt ültettünk (amit Puskás Magdolnának köszönhetünk), hogy jövőre megleshessük azt a pillanatot, amikor virágzik. Ha sikerül, érteni fogjuk a növények és az állatok beszédét, és megleljük a föld elrejtett kincseit. A szalonnasütés és vacsora közben beszélgettünk, a parázson almát sütöttünk. Nagy örömünkre sok gyerek is részt vett a programon, ők játszottak, tüzet ugrottak. Az éjszakába nyúló mulatságon remélhetőleg mindenki nagyon jól érezte magát.
Képek az estéről: http://dombegyhaz.net/foto/thumbnails.php?album=53

Hozzászólás

Bejelentkezés hozzászóláshoz.