Karácsonyvárás 2013

Szerző: kevi     Témakör: Aktuális

Az idén harmadik alkalommal gyűlt össze Dombegyház apraja-nagyja a falu karácsonyfája alatt egy kis karácsonyvárásra. A helyszín ez évben a Művelődési Ház előtti park volt. A Ketskeméty Károly Honismereti Egyesület és a Dombegyház Időseiért Alapítvány által szervezett összejövetelen először ki-ki a közös fára tette a maga által hozott karácsonyfadíszt. Az kulturális összeállításon óvodástól felnőttig bárki elmondhatta kedves versét, prózáját, énekelhetett, zenélhetett. A szervezők forró teával, forralt borral, pogácsával, mézeskaláccsal, szaloncukorral kínálták a jelen lévőket. A mécses tartó versenyre nyolc szebbnél szebb alkotás érkezett. Most már talán elmondhatjuk, hogy hagyományt teremtettünk az együtt ünnepléssel, amire jövőre is szeretettel várunk mindenkit.
Az alábbi videó egy rövid összefoglaló a közel kétórás összejövetelről.Hozzászólás

Bejelentkezés hozzászóláshoz.