Elindultunk

Szerző: kardos     Témakör: Aktuális


Örömmel értesítünk mindenkit, hogy végre bejegyzésre került a Ketskeméty Károly Honismereti Közhasznú Egyesület. Bemutatkozó oldalunkon további információkat olvashat egyesületünk megalakulásának körülményeiről. Röviden ismertetjük hogyan és miért működünk bejegyzett szervezetként. Egyesületünk alapszabályában meghatároztuk konkrét céljainkat. Azok eléréséhez kevesen vagyunk, ezért várunk mindenkit aki tevékenyen is részt kíván venni egyesületünk munkájában. Tagtoborzó oldalunkon olvasható milyen tagsági viszonyok mellet tud munkát végezni egyesületünkben. Ugyanott letölthető a megfelelő jelentkezési lap is. Az idei falunapon újra jelentkezünk helytörténeti kiállítással ami egy kissé más lesz mint a tavalyi. Az ezzel kapcsolatos információkat hamarosan itt fogjuk közzétenni.

Egy hozzászólás a “Elindultunk” bejegyzéshez

  1. handzso hozzászólása:

    Gratulálok mindenkinek, aki hozzájárult munkájával ennek a csodálatos lapnak az elindításához! További sok szép napot mindenkinek az oldal sikereihez. Nagyon tetszik, minden, mit eddig láttam! Szépek a képek is és minden megtalálható az oldalon.
    Még egyszer gratulálok és sok sikert kívánok a továbbiakban!
    Handzsopulosz János

Hozzászólás

Bejelentkezés hozzászóláshoz.